טוען רבני בירושלים

אברמוב-בושריאן – משרד טוענים רבניים, ירושלים

טוען רבני ירושליםטוען רבני הוא הרבה מעבר לטוען, הוא עורך דין של ממש בכל תחומי השליטה של בית הדין הרבני, ויש לו סמכויות רבות והרבה הערכה לחוות דעתו מטעם הרבנים בבית הדין. אם אתם מחפשים טוען רבני בירושלים שעושה עבודה מצוינת, בחרו במשרד טוענים רבניים אברמוב בושריאן, כאן תמצאו את כל התמיכה והליווי המקצועיים עד לסיום הפרשה בהצלחה, דיני משפחה ודיני ממונות, בעברית ובאנגלית, בכל הארץ, במקצועיות ובנחישות, וגם בהמון רגישות למצבים מורכבים ובליל רגשות שמטבע הדברים הוא חלק מהפרשה כולה.

למידע נוסף לגבי שירותי טוען רבני התקשרו אלינו ונשמח לסייע:  052-768-1633 או 052-592-1919

מה היתרון של טוען רבני בירושלים

בתי הדין הרבניים פרושים בשנים עשר מושבים אזוריים בארץ. טוען רבני בירושלים נמצא בנגישות הגבוהה ביותר לכל בתי הדין ויכול לתת סיוע ללקוחות מכל אזורי הארץ. ישנם הבדלים בין הרכבי בתי הדין הרבניים בארץ ותמיד כדאי להתייעץ עם טוען רבני מוסמך לפני שמגישים תביעה עצמאית. ככלל, כמו בתחומי המשפט האזרחי יהיה יותר חכם לתת לטוען רבני לייצג אתכם, בתנאי שהוא אכן מנוסה ואמין, לנהל את העניינים, להגיש את התביעות והמסמכים ולייצג את הלקוח באופן המיטבי.

טוען רבני אמיתי

חשוב לדעת שבשונה מבית המשפט בו מתירים רק לעורכי דין בעלי רישיון לייצג את הניגשים לדיון, בבית הדין הרבני יכול כל אחד להיות המייצג, הנידון עצמו, וגם כל חבר שימצא לנכון להביא כמייצגו. לכן חשוב מאד לבדוק את מהימנות הרישיון שיש לזה שמציג את עצמו "טוען רבני", משום שיש רבים המגדירים את עמם טוענים רבניים כיון שלמדו במסגרת לימודים זו אולם לא עברו את המבחנים הקשים שמעמידה בפניהם מערכת בתי הדין. רק טוען רבני שעמד בכל המבחנים הכתב ובעל פה הוא בקיא לעומק בבהירות מלאה בכל סבך החוקים היהודי לפיו פוסקים בבתי הדין הרבניים ורק הוא יכול להיות כתובת אמינה לסיוע מול המערכת הזו.

משרד טוענים רבניים -אברמוב בושריאן

 

טוען רבני בירושליםאברמוב בושריאן הוא משרד טוענים רבניים בירושלים המגיש שירותי ייצוג, ליווי, גישור ובוררות בתחומי משפחה וממונות בכל בתי הדין בארץ וגם בעתירות לבית הדין הרבני הגדול בירושלים. פנו עוד היום לפגישת יעוץ חינמית בעניינכם ובניית אסטרטגיה למיצוי הזכויות שלכם בדיון בבית הדין הגדול ולהצלחת התביעה. 

התקשרו אלינו ונשמח לסייע:  052-768-1633 או 052-592-1919

טוענים רבניים מוסמכים ובעלי ניסיון יוכלו לפתוח תיק ברבנות ביעילות ובמהירות.  טוען רבני יכול לפתוח תיק ברבנות גם כאשר מדובר בגירושין בהסכמה, וגם  כאשר מדובר בצדדים שאין ביניהם הסכמה, כלומר כשאחד הצדדים תובע גירושין באופן חד צדדי.

לא ניתן להעריך במדוייק  את עלות העבודה של הטוען הרבני בניהול תיק גירושין בלי להכיר את גודל התיק. אולם, המחיר של שירותי טוען רבני בהליך רגיל המנוהל בבית הדין הרבני יכול להתחיל מכמה אלפי שקלים ולהגיע עד לעשרות אלפי שקלים.

גירושין בישראל מתקיימים אך ורק בבית דין רבני א-שר לו סמכות ייחודית לדון במתן גט ופסיקות גירושין.

מכאן מגיעה גם  החשיבות של בחירת טוען רבני מקצןעי מנוסה אשר יייצג אתכם בבית הדין הרבני וינהל את תהליך הגירושין באופן מיטבי.

על מנת להיות מיוצגים היטב בהליך גירושין, אש רמתקיים כאמור בית הדין רבני, כדאי לכם לבחור את המייצג הטוב ביותר עבור האינטרסים שלכם. טוען רבני הוא בעל מקצועי המתמחה בדיני הגירושין על בורים ומכיר פסיקות ודינים קודמים של בתי הדין. אי לכך הוא יכול להביא לכם יותר תועלת ותוצאות יותר טובות. עורך דין – טוב ככל שיהיה, לא תמיד מגיע ישירות מהעלם של בתי הדין ולא תמיד יידע איך לנווט בצורה נכונה מול הדיינים.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים מרחבי האתר

שיעור גובה המזונות הראוי

מאמר מהפכני של הדיין אוריאל אליהו, קורא תיגר על הפסיקה המקובלת בבתי המשפט ובתי הדין על שיעור גובה המזונות הראוי, ומנסה לקבוע את דמי המזונות על סמך כלים פיננסיים וסטטיסטיים מקצועיים

קרא עוד »

טוען רבני מחיר

כמה עולים שירותי טוען רבני עבור ייצוג בבית הדין הרבני טוען רבני הוא איש מקצוע המתמחה בהליכי דיונים ופסיקות בבית הדין הרבני. חשוב לדעת שבשונה

קרא עוד »

הליך גישור ליישוב סכסוכים

מהו גישור? גישור הוא הליך פתרון סכסוכים מחוץ לכותלי בית המשפט, בעזרת מגשר, בדרך של הדברות ישירה ובהסכמה בין הצדדים המעורבים בסכסוך. במסגרת הליך הגישור,

קרא עוד »

העתקת מקום מגורי הגרושה יחד עם ילדיה

במקרים רבים, לאחר שנקבעו זמני השהות של ההורים, רוצה הבן זוג המשמורן (בדרך כלל האם) להעתיק את מקום מגוריה ולעבור לעיר אחרת.
מה קובעת ההלכה אם ההורה המשמורן מעוניין להעביר את כתובתו לעיר אחרת, רחוקה יותר? האם היא יכולה לעבור עם הילדים ולהרחיק אותם מאביהם?
בסוף המאמר תוכלו ללחוץ על קישור למאמר המלא עם מבחר פסקי דין נבחרים.

קרא עוד »
×

שלום

צור קשר איתנו כאן או שלח מייל ל: office.toenrabani@gmail.com

× שלום ! כיצד נוכל לעזור לך?