מחיר טוען רבני

טוען רבני מחיר

כמה עולים שירותי טוען רבני עבור ייצוג בבית הדין הרבני 

טוען רבניטוען רבני הוא איש מקצוע המתמחה בהליכי דיונים ופסיקות בבית הדין הרבני. חשוב לדעת שבשונה מבית המשפט בו המייצג הבלעדי של הצדדים הבאים לדיון הוא עורך הדין, בבית הדין הרבני ניתנת זכות הדיבור הראשונית למתדיינים עצמם, ורק במקרה שהם מעוניינים בייצוג של איש מקצוע הם מעניקים לו את הזכות לדבר בשמם. כך שראשית, אין כל חובה לשכור את שירותיו של טוען רבני. מצד שני, בדיוק כמו בבית המשפט, בדרך כלל אדם מן השורה יהיה מעוניין באיש מקצוע שייצג אותו, מכיוון שההתמצאות במרחב החוקי של בית הדין וטקטיקות הניסוח כמו גם היכולות הוורבליות וכושר הדיבור הם קריטיות להצלחת המערכה. יש לזכור  את יתרונותיו של בעל מקצוע המנוסה בתחום כאשר בודקים את העניין של טוען רבני מחיר.  משרד טוענים רבניים אברמוב בושריאן מעניק שירותי ייצוג וליווי דיונים בבית הדין הרבני ומאחורי שנים של הצלחה גם בתיקים מורכבים מאד.

טוען רבני מחיר – כמה יעלה לי

ובכן, כמו בשוק עורכי הדין גם אצל טוען רבני מחיר המשתנה בהתאם לוותק, למוניטין ולהצלחה שברזומה של הטוען, ככל שהוא מקצועי יותר ומעניק הצלחה למרשיו גם בתיקים סבוכים, מחירו לרוב יהיה יותר יקר. טווח המחירים משתנה בין מספר אלפים חד ספרתי לדו ספרתי, וזה תלוי במורכבות התיק. זה לא תמיד, משום שיש גם טוענים המתמחרים את התיקים על פי המחירון הראשוני למרות שכבר מזמן עלה המוניטין והניסיון שלהם, אבל באופן כללי ככל ומדובר בתיק מורכב, כדאי לברר על טוען רבני מהראשונים בתחום, ולשקול לשכור את שירותיו למרות המחיר הגבוה יחסית שהוא מציע. בכל מקרה, אצל כל טוען רבני מחיר השירות תואם את מורכבות התיק באופן יחסי במחירון האישי של הטוען הרבני.

מה הופך תיק למורכב ומה מפיע על מחיר התיק

לכל טוען רבני מחיר מחירון המשתנה בהתאם לפרמטרים. הפרמטר הראשון למורכבות תיק בדיון בבית הדין הרבני היא מורכבות התביעה, ככל שמבקש השירות יהיה מסובך יותר בתיק וידרשו מאמצים חשיבתיים או וורבליים גדולים יותר כדי להוציאו על העליונה המחיר יעלה. ככל שנדרשים יותר דיונים בתיק, למשל בגלל ריבוי חילוקי דעות בין הצדדים מעבר לרגיל, או בגלל הליכים הלכתיים סבוכים הנדרשים לעיתים בתוך התהליך המשפטי, שוב גם כאן יעלה המחיר.

משרד טוען רבני אברמוב בושריאן

טוען רבני מחיר הוגןפנו עוד היום לאברמוב בושריאן משרד טוענים רבניים וקבלו את הצעת המחיר ההוגנת ביותר תמורת הליווי המקצועי רב הוותק של המשרד. משרד טוען רבני אברמוב בושריאן. מחיר הוגן הנקבע על פי השירות שהינכם צריכים. התקשרו 052-768-1633

תוכן עניינים

מאמרים נוספים מרחבי האתר

מתי בית הדין הרבני מחייב את הבעל לשלם מזונות אישה?

רוב הזוגות הנישאים לא באמת מבינים מה כתוב בכתובה, ומהן ההתחייבויות הנגזרות מהמסמך הכתוב בארמית עתיקה, אך בפועל יש לכתובה השלכות כלכליות משמעותיות על התא המשפחתי. אחת מההתחייבויות שהבעל מתחייב לאישה בכתובה הן מזונות אישה. במקרים מסוימים, כאשר הבעל או האישה עוזבים את הבית המשותף, הבעל מחויב לשלם לאשתו מזונות אישה. באילו מקרים יפסקו הדיינים מזונות אישה ובאילו מקרים יסרבו? כל הפרטים בכתבה הבאה.

קרא עוד »
×

שלום

צור קשר איתנו כאן או שלח מייל ל: office.toenrabani@gmail.com

× שלום ! כיצד נוכל לעזור לך?